Zbiórka darów dla Ukrainy – transport do Winnicy

W najbliższy piątek zorganizowany będzie transport do Winnicy. Tam, w jednej ze szkół ukrywają się mamy z dziećmi, które uciekły z terenów bombardowanych. Bardzo chcemy im pomóc, bo ich sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza. Mamy od nich listę rzeczy, których potrzebują najpilniej. Dlatego wszystkich chętnych gorąco prosimy o dostarczanie na naszą zbiórkę: – past i szczoteczek do zębów – mydeł/pianek do golenia dla mężczyzn – pampersów we wszystkich rozmiarach- oliwek dla niemowląt- zeszytów, kolorowanek, kredek, długopisów – bielizny damskiej i dziecięcej w rozmiarze 134 i wyżej- ubrań, wysokich skarpet, czapek i kurtek wiosennych dla dzieci w rozmiarze 134 i wyżej- ubrań, wysokich skarpet, czapek i kurtek wiosennych dla kobiet- kocy.

ℹ️W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z osobami koordynującymi szkolną zbiórkę:

📲 P. Weronika 608-101-317

📲 P. Maciek 508-236-003

📲 P. Łukasz 730-290-872