Z ogromną radością pragniemy ogłosić inaugurację naszego cyklicznego biuletynu szkolnego, który będzie dostarczany elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail. Biuletyn ten stanowić będzie niezawodne źródło najświeższych informacji dotyczących życia szkolnego oraz fascynujących wydarzeń. Znajdzie się w nim kompleksowa relacja z aktualnych audycji, takich jak “Radio z Charakterem”, “Śniadanie z Mistrzem” oraz “Esencja Kwadransa”. Jest to znakomita okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi tematami, dyskusjami oraz zaproszonymi gośćmi tychże programów. Dodatkowo, biuletyn będzie zawierał bezpośrednie odnośniki do naszych szkolnych serwisów internetowych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz wszystkie osoby związane z naszą szkołą do zapisania się na naszą listę subskrybentów.