Zapraszamy naszych licealistów i przyjaciół Szkoły z Charakterem do dyskusyjnego klubu filmowego!

Zapraszamy naszych licealistów i przyjaciół Szkoły z Charakterem do dyskusyjnego klubu filmowego! Aktorzy grający w tym filmie będą gośćmi na przyszłych Śniadaniach z Mistrzem w naszej szkole.

A my zapraszamy do kina Amok 12 czerwca na film “Wariaci”.
-> Zwiastun filmu

Obsada: Eryk Lubos, Alicja Stasiewicz, Zuzanna Drobniak, Bartosz Opania, Lech Mackiewicz

Opis:

Eryk i Karolka to para marzycieli. Po wyjściu z więzienia, by ponownie nie popaść w konflikt z prawem, postanawiają rozpocząć nowe i pozbawione problemów życie na łonie natury. Trudno jednak odnaleźć się im w nowej, choć pięknej sytuacji. Eryk pragnie szczęścia również dla swojej małej córki Dżesiki. Porywa ją z rąk dziadka i razem z Karolką wyruszają w pełną przygód podróż przez Polskę. Sprawy komplikują się, kiedy Karolka zapada na poważną chorobę. Jedynym ratunkiem dla niej będzie kosztowna kuracja, na którą oczywiście nie mają pieniędzy. Eryk i mała Dżesika biorą sprawy w swoje ręce i organizują napad na bank. Potem trzeba będzie już tylko wykraść ze szpitala pacjentkę. Z miłością i dla miłości.