Zapraszamy na nadchodzący odcinek Śniadania z Mistrzem i wyruszcie z nami w niesamowitą podróż kosmiczną

Drodzy Uczniowie, rodzice oraz przyjaciele Fundacja “Szkoła z Charakterem” im. Edyty Stein

Z wielką radością ogłaszamy nadchodzący odcinek programu “Śniadanie z Mistrzem”! W naszym dążeniu do odkrywania granic wiedzy, zaszczytem będzie gościć prawdziwego wizjonera i pioniera w dziedzinie eksploracji kosmosu – Pana Michała Zacharę!

Posłuchajcie naszego specjalnego gościa: Michał Zachara

Jego praca popycha nas ku nowym obszarom zrozumienia, łącząc błyskotliwość sztucznej inteligencji z tajemnicami kosmosu.

O KP Labs:

KP Labs to symbol innowacji, łączący technologię z eksploracją kosmosu. Pionierzy w użyciu Sztucznej Inteligencji do odkrywania tajemnic wszechświata, posuwając granice tego, co uważaliśmy za możliwe.

Dołączcie do nas przy fascynującej rozmowie i wyruszcie z nami na tę kosmiczną podróż!

“Śniadanie z Mistrzem” to przestrzeń, gdzie wiedza nie zna granic. Razem odkrywajmy ogrom wszechświata i niesamowite możliwości, jakie się pojawiają, gdy sztuczna inteligencja i przestrzeń łączą siły.

Do zobaczenia, miłośnicy kosmosu!