Wycieczka – nagroda dla uczestników konkursów adwentowych

W najbliższy poniedziałek 17 stycznia odbędzie się wycieczka w góry stanowiąca nagrodę dla uczestników konkursów adwentowych. Zapraszamy na nią wszystkich uczniów, którzy brali udział w przynajmniej dwóch konkursach adwentowych (np. pierniki + lampion, pierniki + przebranie itd.) Jeśli ktoś nie pamięta, w których konkursach brał udział może to sobie sprawdzić w szkolnych galeriach. Zapisy na wycieczkę trwają do piątku (14 stycznia) do godziny 14:00 w sekretariacie. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o wpłacenie kwoty rezerwacyjnej w wysokości 10zł (w sekretariacie). Wyjazd planowany jest na godzinę 9:00 (po 1 lekcji). Powrót między godziną 16 a 17. Prosimy pamiętać o odpowiednim ubiorze (ciepła kurtka, rękawiczki, czapka, skarpetki, buty zimowe) oraz zabraniu ze sobą ubrania na zmianę, w razie przemoczenia na śniegu. W planie wycieczki jest przejazd kolejką krzesełkową oraz spacer po lesie zakończony zabawą na śniegu. Po zabawie śnieżnej przechodzimy od razu do autobusu. Tym razem nie zatrzymujemy się w schronisku.