Wspólnie przez 20 lat: Jubileusz Szkoły z Charakterem!

Drodzy uczniowie, absolwenci, nauczyciele i przyjaciele szkoły,

To moment pełen dumy i radości! Nasza szkoła obchodzi swoje 20-lecie istnienia, a to niezwykła okazja, by spojrzeć wstecz na wszystkie niezapomniane chwile, które razem stworzyliśmy. Z dumą prezentujemy Wam naszą jubileuszową inicjatywę: 20 Filmów z Przeszłości Szkoły, które przybliżą Wam naszą wspólną historię.

W tych filmach odkryjecie nasze początki, pierwsze sukcesy, wyjątkowe wydarzenia oraz niezastąpione relacje, które kształtowały naszą społeczność przez lata. Każdy film to podróż w czasie, przypomnienie wspólnych śmiechów, trudów i wzruszeń. To opowieść o Was, o nas wszystkich – uczniach, nauczycielach, rodzicach, którzy tworzą tę wyjątkową szkolną rodzinę.

Czekają na Was niesamowite historie, pasja, zaangażowanie i dziesiątki uśmiechów. To właśnie wy stanowicie o sile naszej szkoły z charakterem, która przez 20 lat nieustannie kształtuje przyszłość młodych ludzi.

Oglądajcie, wspominajcie, dzielcie się emocjami! Każdy film to odsłonięcie kolejnej części tej wspaniałej szkolnej opowieści. Śledźcie naszą stronę internetową www.szkolazcharakterem.pl i media społecznościowe, aby być na bieżąco z publikacją kolejnych filmów.

Dziękujemy Wam za te niezwykłe 20 lat!