Wielkanocny konkurs szachowy w rozwiązywaniu zadań dobiegł końca

Uczniowie podzieleni byli na dwie grupy: klasy 1-4 oraz 5-8. W młodszych klasach do rozwiązania było 48 zadań, w starszych 60. W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Walka była zacięta i niespodziewanie w młodszych klasach 1 i 2 miejsce zostało podzielone na dwóch uczniów (taka sama ilość rozwiązanych zadań). W klasach 1-4 zwyciężyli: Kacper Razmus oraz Franciszek Laszczyk (tyle samo punktów – 46!). Drugie miejsce również podzielone 🙂 Maria Spyt i Nela Szewczyk. Trzecie miejsce zajął Piotrek Czarnecki. Na czwartym miejscu z taką samą ilością punktów Kasia Sikora i Aleksander Szlachta. Piąte miejsce powędrowało do Antka Grobary. W klasach 5-8 komplet punktów (60) zdobył Maksymilian Kozik. Następnie: Grzegorz Michalewicz, Łukasz Barchański, Hanna Szczurowska i Przemysław Krzemiński. Konkurs był bardzo wyrównany i kolejne miejsca zajęli uczniowie, którzy mieli dosłownie o 1 punkt mniej. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Wzięcie udziału w konkursie było już samym sukcesem 🙂 Będziemy dalej trenować i poprawiać swoje wyniki 🙂 Wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie zapraszamy po Świętach Wielkanocnych w czwartek po odbiór nagród oraz drobnych upominków. Będzie też możliwość zobaczenia swoich prac i przeanalizowania błędów 🙂

Z szachowymi pozdrowieniami Anna Kohut