Uwierz w Mikołaja – akcja dla uczniów klas 7SP – 4LO

Drodzy Uczniowie klas od 7SP do 4LO,

Zbliża się Ulica Wigilijna, a wraz z nią wyjątkowa okazja do wspólnego działania na rzecz potrzebujących. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji “Przygotuj paczkę na Ulicę Wigilijną”. Aby wziąć udział, musicie przynieść paczkę z produktami o długiej dacie ważności. Pamiętajcie, że wasza hojność może sprawić święta niezapomnianymi dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

Oto przykładowa lista produktów, które możecie umieścić w swoich paczkach:

  1. konserwy mięsne (np. tuńczyk, kurczak),
  2. makaron,
  3. ryż,
  4. kasza,
  5. konserwy warzywne (np. kukurydza, fasola),
  6. dżem,
  7. cukier,
  8. zupki błyskawiczne,
  9. herbatniki,
  10. kawa lub herbata,

oraz inne produkty z długą datą ważności.

Paczki prosimy zostawiać w holu szkoły i zgłaszać się do pana Denisa.

Jako nagrodę za Waszą hojność oraz w duchu świątecznej radości, 21 grudnia, po trzeciej lekcji, zapraszamy Was na wspólne wyjście do kina na film “Uwierz w Mikołaja”. Po seansie będziecie mogli wrócić do domu, ale pamiętajcie, że konieczne jest dostarczenie zgody rodzica lub opiekuna do pana Denisa. Lista osób idących do kina zostanie zamknięta o godzinie 8.15 w dniu 21 grudnia.

Mamy nadzieję, że wspólnie uczestnicząc w tej akcji, uczynimy te święta jeszcze bardziej wyjątkowymi dla tych, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Z góry dziękujemy za Waszą życzliwość i udział w tej szlachetnej inicjatywie.