Szkolny wyjazd w góry

W najbliższy poniedziałek (17.10.2022) organizowany jest tradycyjny wyjazd w góry. W tym roku jest on połączony ze spotkaniem oraz wycieczką z ratownikiem Beskidzkiej grupy GOPR Jackiem Pruskim. W planach naszej wycieczki przygotowana jest wyprawa do jaskini w okolicach Malinowskiej Skały. Do wycieczki i wyprawy trzeba być odpowiednio przygotowanym (strój, wygodne buty, jedzenie, ciepła herbata, zapasowa odzież, rękawiczki, czapka, kurtka przeciwdeszczowa). W czasie wycieczki będzie można porozmawiać z naszym przewodnikiem o pracy ratownika górskiego, zasadach bezpiecznego wędrowania po górach zimą i latem. W planach naszej wycieczki przygotowana jest mała niespodzianka.

W wycieczce uczestniczyć mogą wszystkie dzieci, które samodzielnie z drobnym ekwipunkiem i bez narzekania potrafią spacerować po górskim terenie przez 2-3 godzin.

Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsc (zapisy trwają do czwartku)

Koszt wycieczki wraz z przejazdem wynosi 100zł

Liczba miejsc ograniczona, zdecyduje kolejność zgłoszeń.