Szkolny turniej piłkarski Badia Gol

Do 30 września (czwartek) trwają zapisy drużyn do szkolnego Turnieju Badia Gol.

Jak ma wyglądać skład drużyn?

Skład drużyn to 4 osoby + bramkarz (oraz 1 zawodnik rezerwowy).

Graczami może zostać 4 dowolnych uczennic bądź uczniów naszej szkoły.

Nie muszą oni być uczniami jednej klasy. Pamiętajcie, o zawodniku rezerwowym, z pewnością wpłynie to na skuteczność organizacji turnieju.

Ważna jest nazwa drużyny.

Drużyna musi podać swoją nazwę oraz wyznaczyć kapitana – zostanie on poinformowany o harmonogramie rozgrywek.

Zasady:

Mecze będą odbywały się w cyklu dwa razy po 10 min, z przerwą 5 min. Zasady podobne jak w futsalu.

System rozgrywek.

System rozgrywek będzie miał charakter pucharowy i po zgłoszeniu drużyn (czwartek, 30 września), we wtorek, 1 października, nastąpi losowanie drużyn i zostanie podany harmonogram. Rozgrywki będą się odbywały między 6 a 9 października. Wielki finał już 10 października.

Ważne!

Wszystkie drużyny prosimy zgłaszać do pana Denisa (sala informatyczna). Kartkę ze składem drużyny przynosimy do czwartku, do godz. 14:30.