Szkolny kiermasz mundurków, święto szkoły połączone z wręczenie nowych szkolnych mundurków

12, 13 października oraz 18 i 19 października przed szkołą odbywać się będzie kiermasz używanych mundurków. Rozpoczyna się on o godz. 14:00 i trwa do godz. 16:00. Wszystkie rzeczy wyłożone będą na placu przed szkołą. Koordynatorem kiermaszu jest Pan Franek, proszę zwrócić uwagę na podział rzeczy – z jednej strony będą znajdować się mundurki i ubrania podarowane a z drugiej rzeczy które zostały pozostawione i odnalezione w szkole.

Z przyczyn organizacyjnych, “Święto Szkoły” połączone z wręczeniem nowych szkolnych mundurków będzie miało miejsce we wtorek 25 października. Szczegóły pojawią się w przyszłym tygodniu. Prosimy już uczniów, którzy posiadają mundurki o chodzenie do szkoły w mundurkach.