Szkolne audycje

Listopad rozpoczęliśmy od audycji specjalnej pt. „Czekamy na zmartwychwstanie pamięci Adama Zagajewskiego”. W wirtualnych Śniadaniach z Mistrzem byli z nami Panowie: Jerzy Surdykowski, Jacek Pruski i Marek Skowron. Ponadto mieliśmy przyjemność gościć w szkole w ramach realnego Śniadania z Mistrzem – Panów Jacka Wacławskiego oraz Marka Skowrona. W Radiu z Charakterem prezentowaliśmy m.in rozmowę z Panem Antonim Podolskim, Dzień Naukowy z udziałem Panów Bronisława Psiuka i Jerzego Surdykowskiego, na literacki pasaż paryski zabrał nas Pan Krzysztof Rutkowski, audycję muzyczną w cyklu „Piątki na piątki” przygotował dla nas Pan Jerzy Rutkowski, felieton – Pan Łukasz Zwoliński, ponadto uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się na antenie radia w swoich audycjach, takich jak: English Corner, Siostrzany Kącik Literacki czy Kulinarne Przepisy Kacpra. W Esencji Kwadransa – „O świętości” opowiada Pan Stanisław Obirek; o „Ani z zielonych szczytów – Pani Anna Bańkowska, „O wilkach” – Pani Anna Maziuk, a „W przestworza” zabiera nas Pan Marek Skowron.

Zapraszamy na stronę i Facebooka Suplementu Kultury.