Szkolna wyprawa “W poszukiwaniu Bożego Narodzenia”

20 grudnia odbywa się nasza coroczna wyprawa “W poszukiwaniu Bożego Narodzenia”.

Uczniowie którzy chcą wziąć w niej udział proszęni są o wpłatę 20zl w sekretariacie szkolnym sekretariacie. Wyjazd o godz. 8:00, powrót ok. godz. 17-18.

Tradycyjnie przebieramy się w stroje związane z motywem szopki bożonarodzeniowej lub cysterskich pielgrzymów z czasów średniowiecza -> Galeria zdjęć z ubiegłorocznego wyjazdu <-
W tym roku nasza adwentowa wyprawa będzie miała miejsce w górach. Jak zawsze zatrzymamy się na ciepły pielgrzymi posiłek. Każdy z uczestników musi mieć z sobą poza przebraniem, wygodne i ciepłe obuwie, pielgrzymi mieszek z ciepłym termosem, kromke chleba i ser. Warto też zabrać z sobą kilka pierników, nie zabieramy żadnych nowo cywilizacyjnych smakołyków.
Zapisy trwają do środy 15 grudnia.