Szkoła z Charakterem w internecie

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych profili społecznościowych.

Na naszym szkolnym kanale Youtube, można znaleźć audycje z cyklu “Śniadań z Mistrzem”, szkolne doświadczenia naukowe, historia naszej szkoły, nowości oraz wiele innych ciekawych propozycji. Pełny zestaw playlist znajduje się tutaj.

Prowadzimy również regularne podcasty na platformach Spreaker oraz Spotify, gdzie codziennie można posłuchać Radia z Charakterem, Śniadań z Mistrzem oraz Esencji Kwadransa oraz innych ciekawych audycji, wywiadów.

Dotychczas, nasz profil na Youtube odwiedziło ponad 71 tys. osób, natomiast nasze podcasty na Spreaker i Spotify, wysłuchane zostały ponad 90 tys razy.

Zachęcamy również do odwiedzania strony suplementkultury.pl, gdzie przybliżamy sylwetki osób goszczących w naszych audycjach.

Na Facebooku prowadzimy profile: Szkoła z Charakterem oraz Suplement Kultury