Sukcesy szkolnych szermierzy

Spore sukcesy w ostatnim czasie odnoszą szermierze.

W Skawinie odbył się ogólnopolski turniej I Puchar Żubrów w szpadzie. W turnieju tym zaliczyły swój pierwszy start skrzaty nasi pierwszoklasiści odnosząc duże sukcesy. Drugie miejsce zajął Piotr Musioł. Wśród dziewcząt również na podium stanęła Zuzanna Wójtowicz zajmując 3 miejsce. Pozostałe dziewczęta zajęły miejsca: 5 Zuzanna Piaszczyńska, 8 Liliana Hamelik, 10 Łucja Dylich. W kategorii “zuchów” również na 3 miejscu podium stanął Maksymilian Lubieniecki. Adam Wielowiński tym razem był 7. Wśród dziewcząt w tej kategorii Hanna Słomka była 6 a Maja Uchman 7. Na uwagę zasługuje również 5 miejsce Aleksandra Królikowskiego w kategorii”dzieci”.

Ponadto uczniowie naszej szkoły, reprezentujący UKS Kosynier Gliwice. W Ogólnopolskim Turnieju “Muszkieter -Trophy w Gliwicach drugie miejsce w kategorii zuchów zajął Adam Wielowiński

Kolejne sukcesy szermierzy. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Międzynarodowym Turnieju “Warszawska Syrenka”. W kategorii “dzieci” Aleksander Królikowski zajął drugie miejsce, natomiast Adam Wielowiński był trzeci