Sukcesy naszych szermierzy

Trwa dobra passa szermierzy, uczniów naszej szkoły. W drugim z cyklu trzech turniejów “O Puchar Żubrów” , który odbył się w Krzeszowicach ponownie bardzo dobrze spisali się w kategorii skrzatów nasi początkujący szermierze. Piotr Musioł zajął 2 miejsce, natomiast wśród dziewcząt na 3-ich miejscach uplasowały się Łucja Dylich i Liliana Hamelik. Zuzanna Piaszczyńska tym razem była 6, a Zuzanna Wójtowicz 7. W kategorii “zuchów” Hanna Słomka była 3, Maja Uchman 6, Zofia Majewska 10 a Dominika Ferenc 21. Wśród chłopców w tej kategorii Adam Wielowiński zajął 8 miejsce, a Maksymilian Lubieniecki był 12. W kategorii “dzieci” Malwina Badura była 3, Hanna Szastok 10. Wśród chłopców w tej kategorii najwyższe 9 miejsce zajął Aleksander Królikowski, Florian Pyka był 15, Tomasz Szastok 17. Przed wszystkimi w/w na początku maja odbędzie się trzeci turniej w Krakowie.