Śniadanie z Mistrzem (podcast) – Aleksander Smolar

Dzień dobry, drodzy słuchacze!

Dziś mamy dla Was wyjątkowy odcinek podcastu “Śniadanie z Mistrzem”. Naszym gościem jest Aleksander Smolar, a tematem dzisiejszej rozmowy jest palący i niezwykle ważny temat – obecna sytuacja w Strefie Gazy, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń w Izraelu.

Nieważne, czy jesteś już ekspertem w dziedzinie konfliktu na Bliskim Wschodzie, czy też dopiero zaczynasz zgłębiać tę tematykę – ten odcinek na pewno Cię zainteresuje! Aleksander Smolar, nasz znakomity gość, podzieli się swoją wiedzą i perspektywą na ten trudny temat.

Zapraszamy Was do odsłuchania dzisiejszego “Śniadania z Mistrzem” – to niezwykle ważna rozmowa, która może otworzyć nasze oczy na rzeczywistość, którą często widzimy tylko w wiadomościach.

Link do podcastu znajdziecie tutaj: https://www.spreaker.com/user/12235859/aleksander-smolar

Dziękujemy, że jesteście z nami!