Śniadanie z Mistrzem – Henryk Czich

Universe – 13 października 1981 r. w katowickim Studio Piosenki spotkali się po raz pierwszy i postanowili grać ze sobą Mirek Breguła i Heniek Czich. Głowy pełne pomysłów i wielka radość tworzenia powodowały, że próby odbywały się niemal codziennie, a ich efektem były dziesiątki piosenek. W 1983 zespół wziął udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki, dzięki któremu otrzymał możliwość wystąpienia podczas 20. Krajowego Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, na którym zajął drugie miejsce za wykonanie utworu „ Mr. Lennon

Kolejne lata zespołu to min. Występy na festiwalu w Opolu jak i w Sopocie, wydane kilkanaście płyt, wiele koncertów.

Dzień dzisiejszy – Universe koncertuje w całej Polsce i za granicami kraju. Wielkim atutem grupy jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, oraz wspaniałe przeboje, skomponowane przez Mirka Bregułę i Henryka Czicha. Doskonale znane publiczności są okazją do wspólnego śpiewania i zabawy.