Śniadania z Mistrzem

W najbliższy wtorek 20 września o godzinie 11.30 w nowej jadalni, odbędzie się Śniadanie z Mistrzem, którego gościem będzie Vincent Severski – pisarz, były oficer wywiadu. W miarę możliwości odwiedzi on również na wybranych lekcjach we wtorek i środę parę klas.

22 września w czwartek o godzinie 10.00 w nowej jadalni, odbędzie się Śniadanie z Mistrzynią Katarzyną Tubylewicz – dziennikarką i pisarką. Rozmowa dotyczyć będzie jej książki pt.: “Samotny jak Szwed”.

Tego samego dnia o godzinie 11.30 rozpocznie się Śniadanie z Maciejem Zarembą Bielawskim, jednym z najsłynniejszych szwedzkich dziennikarzy, autorem wielu książek. W miarę swojego wolnego czasu, będzie on gościł również na lekcjach w paru klasach.

Osoby, które by chciały naszych gości oprowadzać naszych gości po szkole i Gliwicach, proszone są o kontakt z panem Jackiem.