Rockowa podróż przez dekady czyli piatkinapiatki.pl

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość – ruszył nowy podcast, który przeniesie Was w magiczny świat muzyki rockowej przez dekady! Przedstawiamy Wam “Piątki na Piątki” – podcast, który z pewnością wciągnie Was w wir dźwięków i niezwykłych opowieści.

To się zaczęło już 1 kwietnia 2020 roku, kiedy to w trakcie edukacji zdalnej ruszył projekt szkolnego Radia z Charakterem. Ale to tylko początek! Pamiętacie, kiedy pod koniec maja 2020 roku gościem naszego Śniadania z Mistrzem był sam profesor Jerzy Rutkowski? To w wyniku tej rozmowy narodził się pomysł na coś naprawdę wyjątkowego – nasze cykliczne spotkanie zatytułowane “Piątki na Piątki”!

Kluczowym elementem tego podcastu jest pięć szuflad, z których wyciągamy stare i niezapomniane płyty. To one stanowią fundament opowieści o historii muzyki rockowej. Od klasyków po ukryte perły, przenosimy Was w świat dźwięków, które na zawsze zapisały się w historii.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasz podcast jest jak skrzyżowanie dźwięków i losów. Bo wiecie, płyty mogą być tak niezwykłe, jak nietypowe bywają dzieje rodzin. Historia naszego autora jest nierozerwalnie związana z dziejami II Korpusu Wojska Polskiego zwanego Armią Andersa. I to właśnie te losy wzbogacają naszą opowieść o jeszcze jeden wymiar.

Czy jesteście gotowi na wyjątkową podróż? Włączcie nasz podcast i zanurzcie się w fascynującym świecie dźwięków i opowieści. Odsłuchajcie pierwszy odcinek na piatkinapiatki.pl już teraz!