Relacja z wyjazdu na Ukrainę

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę darów dla potrzebujących w Ukrainie🇺🇦. Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu. Dary bezpiecznie dotarły na miejsce i w najbliższych dniach zostaną rozdysponowane do wyznaczonych miejsc. Dziękujemy Panu Jakubowi Puzickiemu oraz firmie @Mustela Polska za ogromną ilość otrzymanych produktów, a także naszej szkole partnerskiej Liebfrauenschule Ratingen oraz wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zakupić jedzenie oraz najpotrzebniejsze leki i środki medyczne. Dzięki Panu Tomkowi Tomasz Osdarty, który koordynował zbiórkę udało nam się zorganizować bezpieczny transport do Ukrainy. Nasza zbiórka nadal trwa. W najbliższych dniach zostanie opublikowana zaktualizowana lista potrzebnych rzeczy. W razie pytań prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zbiórkę:

📲P. Weronika 608-101-317

📲P. Maciek 508-236-003

📲P. Łukasz 730-290-872