Relacja z wyjazdu na narty do Austrii i nie tylko

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły z Charakterem,

Z radością prezentujemy Wam kolorową i pełną emocji galerię z naszych szkolnych wyjazdów na narty! Ponadto nasza szkolna ekipa spędziła pierwszy tydzień ferii na stokach w Austrii, rozwijając umiejętności narciarskie i dzieląc się niezapomnianymi chwilami pełnymi śmiechu i wspólnych przeżyć.


Dziś chcemy się z Wami podzielić niesamowitymi chwilami. Zbierając wspomnienia, znaleźliśmy mnóstwo niezapomnianych momentów, które chcemy Wam pokazać!

Przeżyjmy nasze chwile na stoku jeszcze raz – niektórzy z nas stali się mistrzami zjazdów, a inni z dystansem podchodzili do sztuki narciarskiej! Ale ważne, że wszyscy byliśmy razem, razem śmialiśmy się z pierwszych upadków i razem cieszyliśmy się z kolejnych pokonanych metrów zjazdu!