Przypomnienie o odebraniu szczegółowych informacji o wyjazdach narciarskich

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Chcielibyśmy Was poinformować, że w sekretariacie szkoły dostępne są kartki z istotnymi informacjami dotyczącymi naszych nadchodzących wyjazdów narciarskich w góry.

Kartki te zawierają szczegółowe dane na temat inauguracyjnego wypadu na narty oraz wyjazdu na ferie narciarskie. Serdecznie zachęcamy Was do odebrania ich w naszym sekretariacie, abyście mieli możliwość dokładnego zapoznania się z terminami, trasami narciarskimi i innymi ważnymi szczegółami.

Czas do wyjazdów narciarskich nieubłaganie się zbliża, więc prosimy o jak najszybsze odebranie kartek w sekretariacie, abyście mogli odpowiednio przygotować się do tych wspaniałych przygód.

Dziękujemy za Waszą uwagę i życzymy udanego sezonu narciarskiego oraz udanych ferii!