Przedświąteczne informacje – dyżury, Ulica Wigilijna, zdobienie pierników

Zbiórka darów na Ulicę Wigilijna

Trwa szkolna zbiórka  artykułów spożywczych na tradycyjną szkolną Ulicę Wigilijną, czyli skromny poczęstunek dla samotnych i bezdomnych. Dary prosimy przynosić do holu szkoły i składać pod zegarem po lewej stronie. Liczy się każda bułka. Zbieramy artykuły spożywcze z których przygotowujemy paczki. Ulica organizowana jest już dwudziesty raz, w tym roku będzie to środa 21 grudnia.

Prosimy o pomoc.

Dyżury w szkole

W okresie wolnym od zajęć szkolnych zajęcia opiekuńcze organizowane są w następujących dniach – 27, 28, 29 grudnia od 8 do 15 i w piątki  23 i 30 grudnia. Dyżur przeznaczony jest dla uczniów, których rodzice nie mogą z przyczyn zawodowych zapewnić opieki, zapisy na w/w zajęcia prosimy dokonywać w sekretariacie do wtorku 20 grudnia.

Harmonogram zdobienia pierników

–> Przypominamy szkolny przepis na pierniki <–

Już w przyszłym tygodniu, 19 grudnia rozpoczynamy tradycyjne szkolne zdobienie pierników. Zdobić będziemy w nowej szkolnej jadalni oraz w jadalni obok szkolnego sklepiku.