Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach – informacja dla wszystkich klas szkoły podstawowej oraz liceum

16 grudnia (czwartek) w katowickim Spodku odbędą się zawody szachowe. Turniej rozgrywany jest w kilkunastu grupach wiekowych. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie mistrzostw – https://www.omsip.katowice.pl/
Zapisy chętnych osób na mistrzostwa proszę kierować na adres e-mailowy – [email protected] do dnia 29.11.2021r. Po tym terminie dostaną Państwo informację czy uzbierała się grupa i wtedy można dokonać zgłoszenia poprzez stronę mistrzostw. Na stronie jest również informacja o wpisowym do turnieju (kilka opcji). Na turniej uczniowie pojadą pod opieką nauczycieli. Zachęcam wszystkich uczniów – również tych początkujących. Turniej przeznaczony jest dla uczniów znających tajniki gry królewskiej, a także uczniów początkujących, którzy będą mogli poznać atmosferę prawdziwych, wielkich zawodów szachowych. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy. Anna Kohut

Liczba miejsc jest ograniczona!