Obóz narciarski w okresie ferii zimowych

W okresie ferii organizowany jest tradycyjny obóz narciarski w Austrii (Flachauwinkl). Wyjazd odbywa się w pierwszym tygodniu ferii (trwa od soboty 12 lutego do soboty 19 lutego). Wyjazd nastąpi w sobotę rano. Powrót planowany jest późnym wieczorem z soboty na niedziele, bowiem w sobotę jeszcze pół dnia jeździmy na nartach. Jeździmy łącznie 7 dni. Zapisy w sekretariacie od poniedziałku 6 grudnia. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Przez zgłoszenie rozumie się wpłatę części kosztów w wysokości 200zł i 100 euro. Łączne koszty wyjazdu to:

➡️450zł – przejazd i dojazdy na miejscu do różnych ośrodków narciarskich

➡️330 euro – koszty noclegu (w tym koszty sprzątania apartamentów i opłaty klimatycznej) Zakwaterowani jesteśmy w Hinterrohrgut ( https://www.hinterrohr.at ) w dwóch sześcio i siedmioosobowych apartamentach na parterze. Tam wspólnie przyrządzamy posiłki z prowiantu, który zabieramy ze sobą.

➡️Koszt karnetu zależny jest od wieku dziecka. Dla dzieci do 16 roku życia to 173 euro, powyżej 16 roku życia to 260 euro. Karnety dzieci kupują na miejscu.

➡️Z racji tego, iż dzieci korzystają z różnych form ubezpieczenia i mają różne zniżki ubezpieczenie, które jest obowiązkowe dokonują we własnym zakresie, a każdy z uczestników tydzień przed wyjazdem musi podać numer polisy ubezpieczeniowej (polisa musi mieć rozszerzenie o uprawianie sportów). Jest ona obowiązkowa do uprawiania sportów zimowych w Austrii.

-> Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z historycznych wyjazdów szkolnych do Austrii <-