Nowość w naszej szkole! Program Rock & Water – podróż po świecie psycho-fizycznego treningu dla dzieci!

pełen energii program, który poprzez ciekawe ćwiczenia i zabawę uczy dzieci rozwiązywania konfliktów oraz skutecznie przeciwdziała nękaniu i przemocy rówieśniczej.

To prawdziwe odkrywanie swojej siły wewnętrznej! Program Rock & Water to nie tylko lekcje samoobrony, ale przede wszystkim budowanie pewności siebie, szacunku dla innych i zdolności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Czego możecie spodziewać się od naszych zajęć Rock & Water?

– Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych.

– Nauka skutecznego rozwiązywania konfliktów.

– Budowanie pewności siebie i wewnętrznego kompasu.

– Przeciwdziałanie nękaniu i przemocy rówieśniczej.

– Zabawa, radość i nauka w jednym!

Niech nasze dzieciaki odkryją nowe możliwości, rozwijając się nie tylko intelektualnie, ale również emocjonalnie!

W pierwszym trymestrze zajęcia odbywają się w środy w ramach WF-u i obejmują klasy 1b, 2a, 2c