Niesamowite osiągnięcie naszych uczennic!

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom, Lilly i Malinie De Burca, uzyskania tytułu laureatek konkursu przedmiotowego z języka angielskiego! To wyjątkowe osiągnięcie, które jest owocem niezwykle ciężkiej i wytrwałej pracy.

Lilly i Malina, Wasza determinacja i zaangażowanie są inspiracją dla nas wszystkich. Wasza pasja do języka angielskiego, kreatywność oraz wysiłek, który wkładacie w naukę, zostały docenione. Jest to dowód na Waszą wyjątkową zdolność i zaangażowanie w rozwijanie się intelektualnie.

Jesteśmy niezmiernie dumni z Waszych osiągnięć i nie możemy się doczekać, aby obserwować Wasze dalsze sukcesy. Niech ta nagroda będzie dla Was motywacją do dalszej doskonałości i realizacji Waszych marzeń.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Waszych kolejnych wyzwaniach i przedsięwzięciach!