Nauczanie zdalne

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w okresie poprzedzającym przerwę świąteczną, jak i w okresie między Nowym Rokiem, a weekendem związanym ze świętem Trzech Króli lekcje odbywają się zdalnie. Zatem dniami edukacji zdalnej w naszej szkole są: 20,21,22 grudnia oraz 3,4,5 stycznia. W tym okresie dla dzieci pracowników służb mundurowych, służby zdrowia i innych rodziców potrzebujących wsparcia organizowane są następujące zajęcia:

20 grudnia – wyprawa adwentowa

21 grudnia – wyjazd zimowy w góry na narty (szczegóły zostaną podane w oddzielnej informacji, która pojawi się 15 grudnia)

22 grudnia – dyżur świetlicowy od 8:00 do 15:00 połączony z ostatnią adwentową Mszą Świętą z 31 na 1 grudnia – sylwestrowa opieka nad dziećmi (szczegóły zostaną podane 15 grudnia).