NAJBLIŻSZY TRANSPORT NA UKRAINĘ

W najbliższą środę (13 kwietnia) w godzinach wieczornych planowany jest kolejny transport na granicę, aby przekazać dary osobom koordynującym rozprowadzanie darów na Ukrainie. W dalszym ciągu bardzo prosimy o wsparcie. Na ten moment najpotrzebniejsze rzeczy, które zbieramy to: żywność długoterminowa (różnego rodzaju konserwy, zupy instant, płatki, mąka, drożdże, makaron, ryż)karimaty, śpiwory, bielizna termiczna, skarpetki, zestawy pierwszej pomocy, środki medyczne (bandaże, opatrunki, środki dezynfekujące, rękawiczki nitrylowe itp.) rękawice budowlane, pieluchy zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych jedzenie dla dzieci (tubki, mleko itp.) artykuły higieniczne (żele, mydła, podpaski, wkładki, ręczniki papierowe itp.) Dary można składać w przedsionku szkoły z lewej strony. W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z osobami koordynującymi szkolną zbiórkę: P. Weronika 608-101-317 P. Maciek 508-236-00 P. Łukasz 730-290-872