Msza Święta z okazji XX-lecia Szkoły z Charakterem

Już teraz zapraszamy na Mszę Św., która odbędzie się 12.10.2023 r. (w dniu urodzin Edith Stein) o godzinie 16.30 w Gliwickiej Katedrze p.w. Świętych Piotra i Pawła z okazji XX-lecia Fundacja “Szkoła z Charakterem” im. Edyty Stein.


Przypominamy rodzicom dzieci klas 1-3, które w najbliższych latach przystępują do Pierwszej Komunii Świętej, iż czwartkowa jubileuszowa uroczystość, która będzie miała miejsce w Katedrze jest jednym z elementów przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkich uczniów, rodziców z bliskimi zapraszamy. Można wtedy zobaczyć jak przebiegają katedralne uroczystości, jak dojechać do Kościołą Świętych Piotra i Pawła (ważne dla osób spoza parafii). Jednocześnie przypominamy, że tegoroczna komunia przypada 12 maja 2024 r. (obecne klasy 3). Następna komunia to 1 czerwca 2025 r. (obecne klasy 2) i 17 maja 2026 r. (obecne klasy 1). Uczestnictwo w październikowej uroczystości pozwoli wszystkim dobrze przygotować się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Serdecznie zapraszamy.