Mała biała szkoła – Austria Flachauwinkl 2024

Od 24 do 28 lutego odbędzie się zimowy wyjazd w Alpy. Wyjeżdżamy w sobotę (24.02) o godzinie 10.00. Na nartach jeździmy niespełna 4 dni. W środę (28.02) kończymy jazdę o godzinie 12.00, a około godziny 13 wracamy do Polski.

Miejscem naszego zakwaterowania przez 4 noce są apartamenty https://www.hinterrohr.at/. Posiłki jak zawsze przygotowujemy we własnym zakresie, a obiady jemy na stoku. W drogę do Austrii oraz powrotną należy przygotować sobie tzw. suchy prowiant i soki lub napoje do picia.

Koszt wyjazdu wynosi (noclegi, opłaty pobytowe) – 220 €

Karnet narciarski na 4 dni (w różnych ośrodkach narciarskich) wynosi dla dzieci (2008 – 2017) wynosi – 150 €

Przejazd oraz dojazdy na stoki wynosi – 380 zł

Obowiązkowe ubezpieczenie każdy uczestnik przygotowuje we własnym zakresie.

Potwierdzeniem chęci udziały w białej szkole jest wpłata w sekretariacie szkoły zaliczki w wysokości 200€. Pozostałe płatności reguluje się w piątek (23.02). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej prezentujemy film ilustrujący nasze poprzednie zimowe eskapady!