Lista laureatów szkolnych konkursów

Laureaci szkolnych konkursów:
1. XX-lecie Szkoły z Charakterem – prezentacja o Edith Stein

2. Konkurs różańcowy

W związku z Waszym wyjątkowym sukcesem mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Jako nagrodę za Wasze osiągnięcia, zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę w środę 15 listopada do Jaskini Raj, która obfituje w niesamowite formacje skalne, kryształowe komory i fascynujące podziemne jeziora.

Wyjazd o godzinie 7.00

Powrót – około godziny 16.00 – 16.30

Jaskinia Raj czeka na Was z otwartymi ramionami, a my jesteśmy pewni, że ta wycieczka zostanie w Waszej pamięci na zawsze. To nie tylko zaszczyt, ale i wspaniała okazja, aby podziękować Wam za Wasze zaangażowanie i wysiłek.

Potwierdzeniem rezerwacji jest symboliczna wpłata w wysokości 10 zł do czwartku u Pana Denisa (pracownia informatyczna).

Lista laureatów:

Alicja Ś.

Magnus L.

Oliwia M.

Dla uczniów, którzy nie brali udziału w konkursie jest możliwość uczestnictwa w wycieczce. Koszt takiego wyjazdu wynosi 110 zł, a liczba miejsc jest ograniczona.