Konsultacje pedagogiczne dla rodziców

Szanowni Rodzice,

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy cykl konsultacji pedagogicznych dla rodziców dzieci z orzeczeniami. Konsultacje te są doskonałą okazją do rozmowy na temat postępów i potrzeb edukacyjnych Państwa dzieci oraz uzyskania cennych wskazówek od naszych doświadczonych pedagogów.

Konsultacje odbędą się w każdą środę od godziny 12:00 do 13:30. Miejsce spotkań to sala na parterze, znajdująca się obok auli.

Na konsultacje serdecznie zapraszają:

Pedagog Specjalny – Patrycja Kulka

Pedagog Szkolny – Aleksandra Maksymowicz

Pedagog Szkolny – Małgorzata Sadownik

Chcielibyśmy podkreślić, że nasze spotkania są bezpośrednią okazją do dzielenia się spostrzeżeniami, zadawania pytań i uzyskiwania wsparcia w kwestiach związanych z rozwojem i edukacją Państwa dzieci. Niezależnie od tego, czy mają Państwo pytania dotyczące postępów w nauce, trudności w nauce, czy też potrzebują Państwo porady w zakresie wsparcia wychowawczego, nasi pedagodzy są tutaj, aby pomóc.

Cieszymy się na możliwość spotkania z Państwem na konsultacjach pedagogicznych i wspólnej pracy nad najlepszym wsparciem dla naszych uczniów.