KONKURS – XX-lecie Szkoły z Charakterem

Zapraszamy do udziału w konkursie naukowym z okazji 20-lecia naszej szkoły!

Czy jesteś gotowy, by podzielić się swoją pasją do historii i patronki naszej szkoły, Edith Stein? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną okazję!

Zadanie jest proste: przygotuj prezentację na temat Edith Stein, wykorzystując zdjęcia z czwartkowej Mszy Świętej, która odbędzie się 12 października o godzinie 16:30 w Katedrze św. Piotra i Pawła w Gliwicach.

Twoja prezentacja powinna składać się z około 20 slajdów z muzyką, tekstem i obrazami. Jednym z ważnych elementów jest dodanie i opisanie slajdu poświęconego naszej szkolnej uroczystości w Katedrze.

Gotowe prezentacje należy przesłać na poniższy adres do 16 października.

Adres: [email protected]

Nagroda? Oczywiście! Dla autorów najlepszych prac przewidziany jest niezapomniany wyjazd do Jaskini Raj.

To doskonała okazja, by pokazać swoją wiedzę i umiejętności. Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tym fascynującym konkursie naukowym!

Niech 20-lecie naszej szkoły będzie wyjątkowe dzięki Waszym prezentacjom. Powodzenia!