Koncert orkiestry dętej z kopalni Gliwice – Sośnica

1 grudnia odbędzie się koncert orkiestry dętej z kopalni Gliwice – Sośnica i rozpocznie on cykl wydarzeń świąteczno-noworoczno-feryjnych w naszej szkole. Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w koncercie, muszą przygotować dla muzyków z kopalni oraz ich kolegów z pracy świąteczną kartkę, która jest jednym z elementów naszych konkursów adwentowych. W tym roku, z przyczyn oczywistych, świąteczna kartka nawiązuje do patronki górników – św. Barbary. Kartki prosimy składać u pana Denisa, ponieważ pojawią się w szkolnej galerii oraz stanowić będą bilet na barbórkowy koncert i zostaną rozprowadzone między przyjaciół górniczej orkiestry oraz na Ulicy Adwentowej. Już teraz rozpoczynamy zbiórkę darów dla osób samotnych i bezdomnych w holu szkoły.

Kartki składamy do 30 listopada (środa) w sali informatycznej.