Kociołek Naukowy – Biologia molekularna na tropie zagadki życia

Przypominamy, że jutro o godz. 17.00 (21.03.2023 r.) odbędzie się kolejny Kociołek Naukowy i do dziś można się zapisywać pod adresem:

[email protected]

Naszym Gościem będzie Pani prof. dr hab. Katarzyna Lisowska z Centrum Badań Translacyjnych i Biologii Molekularnej Nowotworów Instytutu Onkologii w Gliwicach, wybitna specjalistka z zakresu biologii molekularnej i biochemii. Tematyka spotkania : Biologia molekularna na tropie zagadki życia. Rozważania w 70 rocznicę odkrycia struktury DNA. Podczas spotkania Pani Profesor będzie się dzielić przemyśleniami czy postęp technologiczny przybliżył nas do celu wymienionego w temacie. Będą też odniesienia do metod badań i profilaktyki chorób nowotworowych. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych dorosłych oraz uczniów.