Kibicujemy i dopingujemy

14 listopada uczniowie klas 8SP, 1, 2, 3 LO mają zaplanowane wyjście edukacyjno-wychowawcze na niezwykłe zawody rozgrywane w gliwickiej Arenie – II Ogólnopolskie Zawody Wspinaczkowe dla osób z Niepełnosprawnością – https://prezeroarenagliwice.pl/events/ii-ogolnopolskie-zawody-wspinaczkowe-dla-osob-z-niepelna-sprawnoscia-memorial-ryska-pilcha/. Gościem specjalnym tych zawodów będzie Pani Ola Mirosław z którą uczniowie mają zaplanowane krótkie spotkanie. Uczniowie, którzy bardziej chcą się włączyć w pomoc w formie wolontariatu wobec zawodników uczestniczących w zawodach, proszeni są o kontakt z Dyrektorem (6 uczniów już się zgłosiła – Oliwia, Zuza, Emilka, Hela, Dasha, Sofia, Maria, Szymon, Tymek, Dorian, Błażej – dziękujemy). Wyjście ze szkoły nastąpi o godz. 8, natomiast z hali uczniowie mogą samodzielnie wracać od godz. 14:45 pod warunkiem posiadania zgody rodziców na samodzielny powrót. Uczniowie zostali poproszeni, aby tą zgodę dostarczyć do Dyrektora w najbliższy czwartek. Udział w zajęciach pozwala zaliczyć dwa z brakujących zajęć WF, prosimy zatem zabrać z sobą indeks. Opiekunem grupy od strony sportowej będzie Pan Bartek (instruktor judo). Od strony naukowe opiekunem będzie Pan Bronek. Zainteresowani uczniowie z innych klas dopingiem na tych niezwykłych zawodach, proszeni są o kontakt z Dyrektorem w miarę możliwości będą mogli oni dołączyć zasadniczej szkolnej grupy. Prosimy zgłaszać się do czwartku i posiadać wspomnianą powyżej zgodę rodziców.