Jadłospis na wrzesień

Prosimy o zapoznanie się z wrześniowym –> JADŁOSPISEM <–

Pierwszy dzień dostarczania obiadów to poniedziałek 5 września.

Zapisy na kolejny tydzień lub miesiąc przyjmowane są zawsze w czwartek w godz. 7:30-9:30 oraz 13:30-15:30 (wyjątkowo w najbliższy piątek 2 września 7:30-12:00).

Koszt obiadu wynosi 16 złotych, do wyboru są zestawy: podstawowe i wege. Zapisy przyjmowane są tylko raz w tygodniu z możliwością zapisu na kolejny tydzień lub miesiąc (4 tygodnie). Prosimy o przemyślany zakup. Nie ma możliwości odwołania obiadu. W przypadku nieobecności dziecka, obiad można odebrać w szkole. Płatność z góry gotówką. Poza wyznaczonymi dniami nie ma możliwości zapisu na obiady. Prosimy o uszanowanie powyższych zasad.
Zapisy w piątek 2 IX, a następnie w czwartki 8 IX, 15 IX, 22 IX, 29 IX itd.