Informacje o zajęciach WF – 10 września

Informujemy, iż w ramach zajęć wf-u w klasach 7,8 i licealnych, w najbliższy piątek planowany jest spacer. Wyjście ze szkoły do autobusu o godzinie 11.50, przejazd w okolice Tworogu Małego, a następnie spacer lasami do Sierakowic. Planowany powrót około godziny 15-tej. Dla chętnych organizowany jest także wyjazd na SUP-y do Pławniowic. Koszt wyjazdu 30 zł. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W ramach zajęć pływamy po pławniowickim zbiorniku na różnego typu deskach. Do dyspozycji uczniowie mają szkolne pianki, jeśli ich rozmiar nie pasuje, prosimy o zabranie własnych. Proszę pamiętać o zabraniu termosu z ciepłą herbatą, kanapki, ręczników. Planowany powrót około godziny 15.20.