Informacje o “Śniadaniach z Mistrzem”

W kwietniu naszymi Gośćmi w cyklu Śniadanie z Mistrzem byli Pan Łukasz Sroka – historyk i archiwista, Pan Piotr Mitzner – teatrolog, poeta i pisarz, Pan Stanisław Obirek – teolog, historyk, antropolog kultury, Pan Marian Sworzeń – prawnik, prozaik, dramaturg, Pan Krzysztof Burnetko – dziennikarz i publicysta, Pani Anna Arno – poetka, historyczka sztuki, tłumaczka. Wkrótce przedstawimy Państwu rozmowy m.in. z Panem Antonim Podolskim – urzędnikiem państwowym, historykiem, Panem Leszkiem Jodlińskim – historykiem sztuki, muzeologiem, wydawcą, Panem Janem Olaszkiem – historykiem.

W szkole gościliśmy – w ramach realnego Śniadania z Mistrzem – Pana Mariana Sworzenia, a wkrótce odwiedzi nas Pan Leszek Jodliński.

Wszystkie nasze codzienne audycje – Radio z Charakterem, Esencja Kwadransa, Śniadanie z Mistrzem – a także wszystkie podcasty są dostępne na stronie i Facebooku Suplementu Kultury.

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron i odsłuchiwania podcastów.

https://www.facebook.com/SuplementKultury

https://suplementkultury.pl/