Informacje o pierwszych podstawowych zimowych wyjazdach narciarsko-snowboardowych

Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami dotyczącymi naszych planów na nadchodzący sezon narciarski i snowboardowy. Jeśli jesteście gotowi na ekscytujące przejażdżki na stokach, to ten artykuł jest dla Was!

Wyjazd Inauguracyjny: 8-11 grudnia

Nasz inauguracyjny wyjazd odbędzie się pomiędzy 8 a 11 grudnia do malowniczego ośrodka narciarskiego Shuttleberg Flachauwinkl-Kleinarl. Jeśli jesteście zainteresowani, szczegółowe informacje dostępne są u Pana Jacka od środy. Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekajcie z decyzją. Aby wziąć udział w wyjeździe, uczniowie powinni posiadać umiejętność samodzielnego zjeżdżania trasami niebieskimi i czerwonymi oraz odpowiednio przygotowany sprzęt narciarski.

Pierwszy Tydzień Ferii: 27 stycznia – 3 lutego

Kolejnym punktem naszego sezonu zimowego jest tradycyjny wyjazd, który odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii, trwając od 27 stycznia do 3 lutego. To doskonała okazja, aby intensywnie trenować jazdę na nartach lub snowboardzie na stokach Shuttleberg Flachauwinkl-Kleinarl. Kartki z informacjami dotyczącymi tego wyjazdu również dostępne będą u Pana Jacka od środy. Podobnie jak wcześniej, ilość miejsc jest ograniczona, a uczestnikami wyjazdu mogą być jedynie ci uczniowie, którzy potrafią samodzielnie zjeżdżać trasami niebieskimi i czerwonymi oraz dysponują odpowiednim sprzętem narciarskim.

Inne Planowane Wyjazdy

To nie koniec naszych planów na ten sezon! Będziemy Was na bieżąco informować o innych planowanych wyjazdach na beskidzkie stoki oraz w Alpy. Jeśli jesteście zainteresowani otrzymywaniem regularnych informacji na ten temat, prosimy o kontakt z Panem Jackiem.

Cieszcie się zimową aurą i przygotujcie się na niezapomniane zimowe wyjazdy. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas na stokach i wspólnie stworzymy fantastyczne wspomnienia z tego sezonu narciarskiego i snowboardowego!