Informacje o obiadach i jadłospis na wrzesień

Informujemy, iż od piątku można zamawiać obiady.

Pierwszy dzień dostarczania obiadów to poniedziałek 6 września. Zapisy na kolejny tydzień lub miesiąc przyjmowane są zawsze w środę od godz. 7.30 do 9:30 (wyjątkowo w najbliższy piątek 3 września). Koszt obiadu wynosi 14 złotych, do wyboru są dania: klasyczne i wegetariańskie. Zapisy przyjmowane są tylko raz w tygodniu z możliwością zapisu na kolejny tydzień lub miesiąc (4 tygodnie). Prosimy o przemyślany zakup. Nie ma możliwości odwołania obiadu. W przypadku nieobecności dziecka, obiad można odebrać w szkole. Płatność z góry gotówką. Poza wyznaczonymi dniami nie ma możliwości zapisu na obiady. Prosimy o uszanowanie powyższych zasad.
Zapisy w piątek 3 IX, a następnie w środy 8 IX, 15 IX, 22 IX, 29 IX
itd.

–> Jadłospis na wrzesień można pobrać tutaj <–