“Biała Szkoła” – pożegnanie zimy, wyjazd polsko-ukraiński

W najbliższy poniedziałek 27 lutego o godz. 18:30 nastąpi wyjazd na “Białą Szkołę” – pożegnanie zimy. Wyjazd odbywać się będzie w Ośrodku Narciarskim Stożek. Jej celem jest szkolna międzynarodowa integracja, doskonalenie jazdy na nartach, pożegnanie zimy.

Po przyjeździe w poniedziałek jemy kolację, rozlokowujemy się w pokojach, a we wtorek po śniadaniu rozpoczynamy jazdę na nartach, która z krótką przerwą na pierwsze danie trwa do godz. 16, potem jemy obiad, wyruszamy na spacer i wracamy do ośrodka na kolację. W środę po śniadaniu rozpoczynamy jazdę na nartach z przerwą na zupę – do godz. 15, potem obiad, pakowanie i ok godz. 17 wyruszamy w drogę powrotną do Gliwic. Planujemy być w Gliwicach przed godz. 20 w środę 1 marca.

Koszt obejmuje przejazd, noclegi, wyżywienie oraz karnet narciarski i wynosi 500 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się w sekretariacie . Potwierdzeniem zapisu jest opłata gotówką w sekretariacie.