Wideorelacja z wyjazdu z darami

Wszystkie dary ze zbiórki dotarły już do potrzebujących w Winnicy.

Dary zostały przekazane za granicę przez naszych absolwentów: Weronikę, Maćka oraz Filipa.

Relację z wyjazdu prezentujemy w filmie poniżej. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę w szkole. Dziękujemy także Pani Sabinie i Panu Tomaszowi Osdarty oraz Pani Marcie i Panu Tomaszowi Franielczyk, którzy zorganizowali własną zbiórkę oraz dzięki którym dary dotarły do konkretnych osób zajmujących się pomocą humanitarną na Ukrainie. Dziękujemy Panu Tomaszowi Kaszubie za udostępnienie busa. Dziękujemy także za dary otrzymane od naszej zaprzyjaźnionej szkoły Liebfrauenschule Ratingen z Niemiec. Nasza zbiórka trwa nadal. Potrzeby z dnia na dzień są coraz większe, dlatego w dalszym ciągu bardzo prosimy o wsparcie. We wtorek zostanie opublikowana zaktualizowana lista potrzebnych rzeczy. Nasze XI przykazanie brzmi: Nie bądź obojętny.