“Śniadanie z Mistrzem” w kinie

W środę 20 kwietnia, po świętach organizowane jest dla zainteresowanych uczniów wyjście na specjalną edycję “Śniadania z Mistrzem” do kina Amok na prelekcję i projekcję na małej sali filmu “Obłoki Śmierci” w reżyserii Ireneusza Skruczaja. Reżyser będzie gościem naszego “Śniadania z Mistrzem” po seansie filmowym. Spotkanie przygotowane jest dla małej grupy uczniów zainteresowanych historią związaną z osobą Fritza Habera oraz z tragedią użycia gazów bojowych w okresie I Wojny Światowej.

Liczba miejsc ograniczona, uczniowie którzy chcą dołączyć do grupy uczniów, którzy już zapisali się na dział w projekcje proszeni są o kontakt z Panem Jackiem do środy 20 kwietnia do godz. 9:00. Wyjście do kina nastąpi o godz. 10:00, powrót do szkoły po spotkaniu z reżyserem pomiędzy godz. 13 – 14. Opłata za bilet do kina wynosi 20zł.