Kochani Uczniowie,

Mamy ogromną przyjemność ogłosić kolejnego wyjątkowego gościa w “Śniadaniu z Mistrzem” – Piotra Kępińskiego! To niezwykle utalentowany poeta, ceniony krytyk literacki, oraz ekspert w dziedzinie kultury Litwy i Włoch. Pan Kępiński ma za sobą fascynujące doświadczenia, mieszkał zarówno w malowniczym Wilnie, jak i wiecznym Rzymie, a jego twórczość jest bogata w opowieści o tych pięknych miejscach.

Autor wielu książek o Włoszech. Piotr Kępiński ponadto, napisał niezwykle interesujący zbiór esejów poświęconych kulturze litewskiej, które przyniosły mu uznanie jako znawcy tego obszaru.

Data: 26 października

Godzina: około godziny 11.00

Miejsce: nowa jadalnia

Zapisy: u P. Łukasza

Nie przegapcie okazji, by usłyszeć opowieści z pierwszej ręki o życiu, literaturze i kulturze Litwy i Włoch. To będzie także doskonała okazja do zadawania pytań, poszerzania horyzontów i czerpania inspiracji od tak utalentowanego gościa.

Przygotujcie swoje pytania i przyłączcie się do nas na tym fascynującym spotkaniu! Czekamy na Was z niecierpliwością.